Aktualności

Zapraszamy pracowników oraz właścicieli firm z woj. małopolskiego do udziału w cyklu szkoleń „Specjalista ds. umów”, które całkowicie finansowane jest ze środków Unii Europejskiej. Kancelaria, która jest autorem oraz wykonawcą tego szkolenia przygotowała dla Państwa 77h praktycznych zajęć, które przede wszystkim:

Czytaj więcej...

Kilkukrotnie przesuwane w czasie uruchomienie naszej strony ostatecznie znalazło finał. Zapraszamy do zapoznania się z nią i zachęcamy do skorzystania z naszych usług...

Często mówi się, że poziom świadomości prawnej Polaków jest niski, ale nawet ci, którzy są tego zdania tak naprawdę nie zdają sobie sprawy, jak niewiele wiemy o prawie, jego praktycznym zastosowaniu, szczególnie w zakresie dochodzenia swoich roszczeń w zwykłych sytuacjach dnia codziennego.

Czytaj więcej...

W wyroku (SN z 29 paź. 2013 o sygnaturze CZP III 50/13), Sąd Najwyższy wyjaśnił wątpliwości, które zachodziły na gruncie przedawnienia roszczeń odszkodowawczych w sytuacji, w której jedna ze stron jest pokrzywdzoną w wyniku wypadku drogowego.

Czytaj więcej...